Yeni nesil veritabanı performansı!

M.2 SSD !

Buluttürk bulut mimarisinde esneklik ve size özel hizmet ile son derece güvenilir bir bulut altyapısına sahip olursunuz. Gelişmiş yazılım tekniklerinin akıllıca kullanan çözümlerimiz hem gelişmiş hem de uygun maliyetlidir. Tüm altyapı yönetimini uzmanlarımıza güvenle emanet edebilirsiniz...

BİZE ULAŞIN

Buluttürk 'Dedicated Proxmox Server' Avantajları

Her Şey Dahil Premium DPS Hizmeti

Özel Proxmox Sunucusu (DPS), işletmenizi sanallaştırmak için eksiksiz bir platformdur. Yerleşik web portalı, tek bir arayüzde sanal makinenizi, kapsayıcıları, yazılım tanımlı depolamayı, ağı ve yüksek kullanılabilir kümelemeyi yönetmenizi sağlar...

Güvenilir

Dedicated Proxmox Server ile artık bulut altyapınız için endişelenmenize gerek yok. Proaktif izleme ve bakım, güvenilir bir ortam sağlar.

Özgürlük

Diğer müşterilerle kapasite paylaşmayacaksınız. Dahası, M.2 SSD depolama ile rakipsiz performansı garanti ediyoruz.

Gizlilik

Bulut altyapısını başka kimseyle paylaşmadığınız ve verileriniz Türkiye'de olduğu için gizliliğiniz tamamen garanti altındadır.

Buluttürk Dedicated Proxmox Server Premium Paketi

Türkiye’nin en büyük Tier 3 sertifikalı veri merkezinde, güçlü teknolojimiz ve üstün network altyapımız ile birlikte Buluttürk servislerini sizler için tasarlıyoruz.

Monitoring ve Update

Uygulamalarınızın optimum performansı için her zaman yeterli kapasite olması için Sanal Özel Sunucunuzdaki yükü izliyoruz. Ayrıca güncellemeleri yükleyerek sunucunuzu güncel tutuyoruz.

Felaket Kurtarma

Desaster Recovery hizmeti için projenizi ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz ve en avantajlı fiyatlama modeli ile sizin için uyguluyoruz. İçiniz rahat olsun!

Uzman Mühendislerimizden Destek Alın!