Yeni nesil bulut deneyimi!

Buluttürk bulut mimarisinde esneklik ve size özel hizmet ile son derece güvenilir bir bulut altyapısına sahip olursunuz. Gelişmiş yazılım tekniklerinin akıllıca kullanan çözümlerimiz hem gelişmiş hem de uygun maliyetlidir. Tüm altyapı yönetimini uzmanlarımıza güvenle emanet edebilirsiniz...

BİZE ULAŞIN

BULUTTÜRK VPS AVANTAJLARI

Her Şey Dahİl Premium VPS Hİzmetİ

Tüm VPS'lerin okuma ve yazma eylemlerinin sayısı için yeterli kapasite ve iyi tanımlanmış değerler nedeniyle, diğer müşteriler tarafından yapılan herhangi bir hata, VPS'nizin her zaman sabit kalan performansını etkilemeyecektir.

Güvenilir

Veriler, birden fazla veri merkezinde gerçek zamanlı olarak kaydedildiğinden, tüm veri merkezi arızalansa bile verileriniz kullanılabilir durumda kalacaktır.

Ölçeklenebilir

VPS'lerinizi kolayca genişletebilir veya özelleştirebilir, toplu depolama ekleyebilir ve diğer çözümlerimizden birine kolayca ölçeklendirebilirsiniz.

Tüm Bakım Hizmeti Standart Olarak Sunulur

Buluttürk VPS hizmetinde kurulum, izleme, optimizasyon, güvenlik ve yedekleme hizmeti gibi tüm yönetilen hizmetler STANDART olarak sunulur; ayrıca bir ücret ödemezsiniz!

Buluttürk VPS Paketlerİ

Türkiye’nin en büyük Tier 3 sertifikalı veri merkezinde, güçlü teknolojimiz ve üstün network altyapımız ile birlikte Buluttürk servislerini sizler için tasarlıyoruz.

Monitoring ve Update

Uygulamalarınızın optimum performansı için her zaman yeterli kapasite olması için Sanal Özel Sunucunuzdaki yükü izliyoruz. Ayrıca güncellemeleri yükleyerek sunucunuzu güncel tutuyoruz.

Felaket Kurtarma

Desaster Recovery hizmeti için projenizi ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz ve en avantajlı fiyatlama modeli ile sizin için uyguluyoruz. İçiniz rahat olsun!

Uzman Mühendislerimizden Destek Alın!