Nedir ?

Djital Kurye, müşterilerinden herhangi bir evrağa biyometrik imza alması gereken göndericileri Kurye şirketleri ile buluşturan, işlemlerin hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan dijital gönderi platformudur.

DEMO

AVANTAJLAR

Avantajları Nelerdir ?

%100 Dijital

Dijital Kurye Platformu,evrakları dijital ortamda imzalama veya yine platform üzerinde imzalamaları için başkalarıyla paylaşılabilmesini sağlar. Tüm dijital imza yöntemlerini içerisinde barındırır, kağıt kullanmadan, rahat bir şekilde imza süreçlerinizi tamamlamanızı sağlar.

Güvenli

Dijital Kurye Platformu, TC kimlik kartı ve uluslararası standartlara uygun pasaportlar ile biyometrik doğrulama yapılmasına olanak tanıyan, uzaktan müşteri edinimi sürecini kolaylaştıran dijital doğrulama çözümüdür.

Esnek

Dijital Kurye Platformu servislerinin planlanan platformlara entegre edilmesiyle , uzaktan müşteri edinimi süreçlerinde ihtiyaç duyulan, müşteriyi tanı ve doğrula seçenekleri, hem iç hem de dış süreçler için kullanılabilecektir.

Bütünleşik Mimari

Dijital Kurye Platformu ile tüm fiziksel evraklarınızı dijitalleştirilebilir ve aynı zamanda ses, görüntü, resim gibi tüm dosyalarınızı tek bir platformda yönettiğiniz gelişmiş bir dijital arşiv sistemine sahip olabilirsiniz.

A'dan Z'ye güvenlik

Dijital Kurye Platformu, elle atılan imza ile elektronik imzayı kombine eden evraklı işlemlerin güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde dijital olarak tamamlanmasını sağlayan, en gelişmiş güvenlik protokolleri ile korunan biyometrik imza aracıdır.

Entegre edilebilir bütünleşik sistem mimarisi

Dijital Kurye Platformu`nun sahip olduğu bağımsız doğrulama çözümlerini SDK ve API’ler ile iç sistemlerinize entegre edip işlem başı doğrulama skoru oluşturabilir, bu dinamik skora göre yapılabilecek işlemlere karar verebilirsiniz.