Konuşacak o kadar çok konumuz var kİ!

Uçtan uca dijital süreç yönetimi ile tam çözüm sunuyoruz. Bunun için sizi tanımak istiyoruz; haydi tanışalım!

BİZE ULAŞIN

Dijital Dönüşüm Ürünlerimiz

DİJİTAL İMZA VE DİJİTAL İMZA PLATFORMU

Tarihte ilk imza bu topraklarda, Lagina medeniyetinde atıldı. Lagina’dan aldığımız ilhamla binlerce yıl sonra imzayı dönüştürüyoruz. Lagina Signature; elektronik imza ve elle atılan imzayı kombine eden, evraklı işlemlerin güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde dijital olarak tamamlanması için en gelişmiş güvenlik protokolleri ile korunan biyometrik imza aracıdır.

DETAYDİJİTAL DOĞRULAMA VE ANALİZ

TC kimlik kartı ve uluslararası standartlara uygun pasaportlar ile kimlik doğrulama, canlılık testi ve biyometrik yüz doğrulama yapılmasına olanak tanıyan, uzaktan müşteri edinimi sürecini kolaylaştıran dijital doğrulama çözümüdür.

DETAYDİJİTAL ARŞİV

Arşimet Dijital Arşiv; dijitalleşen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için tüm fiziksel evraklarınızı dijitalleştirmenizi sağlayan aynı zamanda ses, görüntü, resim gibi tüm dosyalarınızı tek bir platformda yönetmenize olanak sunan gelişmiş bir dijital arşiv sistemidir.

DETAYDİJİTAL KURYE

Dijital Kurye, müşterilerinden herhangi bir evrağa biyometrik imza alması gereken göndericileri Kurye şirketleri ile buluşturan, işlemlerin hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan dijital gönderi platformudur.

DETAYDİJİTAL SÜREÇ YÖNETİMİ PLATFORMU

Dijital Süreç Otomasyonu Platformu ile dijital dönüşümü istediğiniz şekilde başlatın. JobRouter®, dijital dönüşüm için güçlü ve esnek bir low-code platformdur ve işletmelerin herhangi bir iş sürecini dijitalleştirmesine ve otomatikleştirmesine yardımcı olur! İhtiyaçlarınıza uygun akıllı iş akışlarımızla süreçlerinizi, verilerinizi ve belgelerinizi kurumsal olarak bağlayın. JobRouter® Dijital Süreç Otomasyonu ile gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarın!

DETAY

Sunduğumuz Avantajlar

GELECEK İÇİN ÜRETİYOR SİZİN İÇİN GELİŞTİRİYORUZ.

Kusursuz Uygulama Deneyimi

Biyometrik doğrulama, dijital imza ve web platform araçları ile kusursuz deneyimi garanti ediyoruz.

%100 Dijital Dönüşüm

Uygulama, platform ve dijital süreç yönetimi ile bütünleşik mimari sunuyor ve 360 derece dijital dönüşüm sağlıyoruz.

Tam Entegrasyon

Sistemleriniz ile kolay entegrasyon sağlayarak platform köprüleri kuruyor ve işinize tam hakim olmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel Destek

Dijital dönüşüm iş ortağınız olmaya geliyoruz; her daim yanınızdayız.