Premium HİZMET Premium MÜŞTERİ DENEYİMİ!

Markanızın imajını ve vitrinini profesyonel çözümlere emanet edin. Biz sadece çözüm sunmuyoruz hizmet veriyoruz çünkü mutlu müşteri deneyiminin hizmet kalitesinden geçtiğine inanıyoruz...

DEMO

AVANTAJLARIMIZ

Kullanıcı Dostu Yönetim Arayüzü

Kullanıcı oluşturun ve grupları yönetin, hangi çağrıların hangi kullanıcıya hangi kurallar ile bağlanacağına karar verin ve tıklayın...işte bu kadar. Artı yeni nesil ve kendinizin yönettiği akıllı bir santraliniz var. Kolay, hızlı ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir iletişim platformuna sahip olun.

Gelişmiş Programlanabilir IVR Deneyimi

Müşterilerinizi profesyonelce karşılayın. Çağrılarınızın akışını siz oluşturun. Dilerseniz CRM veya ödeme sistemlerininizi kolayca Buluttürk santralinize entegre eden. Hem müşterileriniz mutlu olsun hem de siz otomasyonun keyfini yaşayın.

Her şey Dahil Konsept

Buluttürk santral size tüm özellikleri standart olarak sunmaktadır. Çağrı yönlendirme, ses kaydı, raporlama erişimi, IP numara tahsisi, kanal sayısı gibi ilave ücretli birçok özellik size paketler içerisinde sunulur. Sürpriz yok!

1-) Yatırım Maliyetini 0'lıyoruz.

Geleneksel santral mimarilerinde ödenen yüksek başlangıç maliyetleri Buluttürk Santral hizmetinde bulunmamaktadır.

2-) Bakım Maliyetini 0'lıyoruz.

Buluttürk Santral hizmetinde alıştığınız santral bakım maliyetleri yoktur.

3-) Sınırsız büyüme-küçülme esnekliği sağlıyoruz.

Buluttürk Santral hizmeti size anında büyüme ve anında küçülme gibi esnek bir hizmet anlayışı sunar ve maliyetlerinizi yönetmenizi sağlar.

4-) Tasarrufu garanti ediyoruz.

Buluttürk Santral hizmetinde sabit telefon giderlerinizde ayrıca tasarruf edebilir ve klasik santral maliyetlerinizden elde edeceğiniz tasarrufun üzerine tasarruf eklersiniz...

BULUTTÜRK ÇAĞRI MERKEZİMİ NASIL KURABİLİRİM?

İletişim bölümümüzden veya demo talebi linkinden bize ulaşın. Kullanıcı sayınızı belirtin. Size özel paketi birlikte seçelim. Kredi kartınızdan ödeme seçeneği ile veya havale ile Buluttürk Çağrı Merkezi ödemesini kolayca yapın. İşte bu kadar... Sonrasında telefon numarası ihtiyacı, kullanıcı listesi, karşılama anonsu gibi size göre belirlenecek özellikleri devreye alalım.

MAXİ

289 / Ay (Kullanıcı Başı)

  • 10 kullanıcı sayısına kadar tercih edilebilecek Buluttürk Çağrı merkezi paketidir. Outbound arama özellikleri, yönetim ara yüzü, ses kayıt, çağrı yönlendirme, çağrı raporlama, IVR programlama gibi tüm santral özelliklerinin yanı sıra size özel çağrı karşılama anonsu stüdyo kaydı da paket içeriğinde standarttır.

MAXİ EXTRA

269 / Ay (Kullanıcı Başı)